Tıkanıklık Açma

Su tesisatları binaların yapılması sırasında inşaatı sırasında yapılan ana bölümler arasında yer almaktadır. Yapılan su tesisatlarında bir süre sonra çeşitli arızalar oluşabilmektedir. Bunlardan en çok görülen ise tıkanıklıktır. Binalarda oluşan tıkanıklıkların açılması için profesyonel hizmet alınması ise sorunun tam olarak ortadan kaldırılması için gereklidir. Elazığ tıkanıklık açma hizmetini tecrübeli ustaları ile vermekte olan firmamız su tesisatlarında oluşan sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan pis suyun kanalizasyona ulaşması için yapılmış olan su tesisatında bir tıkanma olduğunda kullanılan suyun tahliyesi gerçekleşmez ve bu durum orada yaşayan kişiler için büyük sorunlar ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sorun çoğu zaman kişilerin kendi çabaları ile ortadan kaldırılmak isteniyor olsa da bu kimi zaman geçici çözümler sunsa da çoğu zaman sorunun daha da büyümesi ile sonuçlanmaktadır.

Elazığ tıkanıklık açma

Su Tıkanıklığı Nedenleri

Eski binalarda daha çok görülmekle birlikte yeni binalarda da su tesisatı sorunları görülebilmektedir. Bunun çeşitli nedenleri olmakla birlikte lavabo, banyo gideri ve tuvaletlerde oluşan tıkanıklıkların açılması için piyasa da satılan lavabo açıcı malzemeler yarardan çok zarar vermektedir. Çünkü bunların içinde olan kimyasallar pis su borularına zarar vermekte boruların çatlamasına ve delinmesine neden olmaktadır. Bu durumda tıkanıklık sorunun üzerine birde su kaçağı sorununun eklenmesine neden olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ise pis su borularına zarar vermeden tamirini yapmaktayız.

  • Yemek artıklarının dökülmesi
  • Bez, naylon gibi malzemelerin tuvalete atılması
  • Saç yumaklarının atılması
  • Çocuk bezi, ped, pamuk gibi şeylerin tuvalete atılması
  • Kedi kumu, inşaat artıklarının tuvalete dökülmesi
  • Pis su borularının kireçlenerek tıkanması

Elazığ Tıkanıklık Açma Fiyatları

Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde Elazığ tıkanıklık açma konusunda deneyimli olan ekiplerimiz ile adresinize gelerek onarım yapmaktayız. Su kaçağı tespitinde olduğu gibi tıkanıklık açma sırasında da hiçbir noktayı kırmadan dökmeden onarımı yapmaktayız. Avrupa’dan getirtmiş olduğumuz robot ve termal kameralar ile tıkanıklığın olduğu noktayı tespit etmekteyiz. Bu şekilde tıkanıklık açma sorunundan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamanın yanında ayrıca bütçenize yüksek maliyetler yüklenmesini de önlemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir