Tıkanıklık Açma

Su tesisatları arasında yer alan tıkanıklık açma, su borularının geçtiği ve kullanım başlarının yer aldığı yerlerde özellikle lavabo, tuvalet ve tüm pis su giderlerini açma işlemlerine verilen profesyonel işlemlerden birisidir. Su tesisatı arasında yer alan en önemli noktalardan biriside pimaş açma işlemidir. Ancak birde kanal tıkanıklığının giderilmesi ve lavabo açma gibi işlemlerde önemlidir. elazigsutesisatcisi.com internet sitesinden ulaşabilir ve herhangi bir tıkanıklık veya sorun ile karşılaştıysanız kolayca ve çok masraflı olmasan rahatlıkla su tesisatınızı yaptırabilirsiniz.

Lavabo Açma

Tıkanmış bütün lavabolar neredeyse büyük bir çaresizlik ve sinir edici bir durum olmaktadır. Lavaboların tıkanmadan önce içerisindeki maddeler ile birlikte birçok sebebi ile birlikte en önemlisi lavabodaki artıkların boruları tıkaması ile birlikte kolayca açılabilmektedir. Su tesisatçılarını internet sitesinden bularak kırmadan ve kolay bir şekilde bunu halletmelerini sağlayabilir ve bütçenize uygun bir şekilde masraf ödeyebilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Giderilmesi

Kanal tıkanıklığının sebebi, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve mutfak tıkanıklığı gibi farklı bölgedeki sorunlarda kanalları tıkma sebeplerinden yer almaktadır. Kanallarda ki tıkanıklığı gidermenin en kolay ve mantıklı yolu ilaç yardımı giderilmesi gerekir. Ancak giderme işlemi başarılı olmadıysa kimyasal maddeler ile giderme çabalarının sonucunda en mantıklı usta ve profesyonel su tesisatçılarının bunu yapmaları olacaktır. Kırmadan kolay bir şekilde de halledilebilecek olan kanal tıkanıklığını giderme özel makineleri ile birlikte yerinin tespit edilmesinin sonucunda bu işlemi kanal açma yolunu teknolojik ve modern tesisat cihazları ile işlemler halledilir.

Pimaş Açma

Su tesisatları arasında pimaş açma yöntemi, klasik yöntemlerden birisi olması ile birlikte pimaş yöntemi size artıdan masraflar çıkardığı için uğraşılması gereken yöntemlerdendir. Özellikle kırma ve dökme işlemlerinin de bir arada olduğu bu pimaş açmak için özel tasarımlı cihazlardan biri olan robotla birlikte tıkanıklığı bulup açmak için bu teknolojiden yararlanılır. Pimaş açma işleminde etrafı kirletmeden ve başka binalara veya evlere sızıntı yapmadan usta su tesisatçılarının yer aldığı bu internet sitesindeki kadroda pimaşı onarma işleminde yapılırken hiçbir şekilde bilerek zarar verme gibi bir durumları söz konusu değildir.

Tıkanıklıklar artık sorun değil. Binada, evinizde, iş yerinizde her hangi bir giderde oluşan tıkanıklıkları son teknoloji cihazlarımızla açıyoruz.

Evimizdeki, iş yerlerimizdeki, binalarımızdaki giderlerde oluşabilecek tıkanıklar hepimiz için bir sorun teşkil etmektedir. Bu tıkanıklar aniden oluşabileceği gibi dikkatli kullanılmayan lavabolar, yeterince temizlenmeyen giderler sonucunda da oluşabilir. Su tesisatçıları uzman ekip ve ekipmanlarla, kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkalı pimaş ve borulara zarar vermeden kolayca açmaktadır. Tıkanıklık giderme işleminde borularınızın özel pimaş açma ilacı ile temizliğini yapıyoruz.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla tıkalı boruları açma işlemi kırılma olmadan yapılmaktadır. Mutfaklarda, banyoda tıkalı borular tespit edilip herhangi bir zarar vermeden bu sorun giderilebiliyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında hizmet vermekte olan Osmanlı Tesisat özel ekipmanları ve özel görüntüleme sistemi ile sizin güvenebileceğiniz hizmeti vermektedir.

Su Tesisatçısı olarak uzman ekip ve ekipmanlarımızla, kameralı görüntüleme sistemlerimizle tıkalı pimaş ve borularınızı zarar vermeden kolayca açmaktayız. Ayrıca Tıkanıklık Giderme işleminde borularınızın özel Pimaş açma İlacı ile temizliğini yapmatayız.

Çok katlı ve bina yaşı büyük yapılarda çoğu zaman tesisatlarda tıkanıklık yaşanır. Bu sorun yaşanılan hane giderinde olduğu gibi apartman giderinde de ortaya çıkabilir. Tuvalet, banyo, mutfak sıkıntı yaşanabilecek alanlardır. Banyolarda sabun artıklarının, saçların ya da sert cisimlerin gidere kaçmasıyla yaşanan tıkanıklıklar sonucu giderden akmayıp geriye gelen pis su kişilere rahatsızlık vermekte ve sağlıksız ortamlar yaratmaktadır. Aynı şekilde tuvalet giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar sızıntılara yol açarak kullanıcılara büyük sıkıntı yaşatabilmektedir. Özellikle gittikçe daha da yaygınlaşan büyük alışveriş merkezlerinde toplu kullanımlar ya da kullanıcı hatası sonucu meydana gelen plastik boru ve pisuar tıkanıklıklarında hızlı ve etrafa zararsız çözümler sunmak ön plandadır. Bu esnada tercih edilen son teknoloji ürünü modern görüntülü sistemlerle tıkanıklık açmak hem hızlı hem zararsız hem de ekonomik açıdan olukça kârlıdır. Tıkanıklığın yoğunlukla yaşandığı evler ise küçük çocuk olan evlerdir. Klozete, tuvalete, banyo giderine ya da mutfak lavabosuna atılan küçük oyuncaklar, cep telefonları, kumanda daha birçok irili ufaklı cisimler tıkanıklığa sebebiyet vererek pis sular evlerde sağlıksız ortamlar meydana getirir. Olabildiğince kısa sürede çözüme ulaşması gereken bu gibi durumlarda profesyonel yardım almak zorunludur. Herhangi bir cisim olmadan da borularda zamanla oluşan tortular, inşaat sırasında plastik borularda bırakılan inşaat kalıntıları da soruna yol açabilmektedir. Plastik tesisatlar için kullanılan özel sıvı ve cihazlar ile tıkanıklığın bulunduğu kısım tespit edilerek pratik çözüm sunulmaktadır.

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da her tür tıkanıklık açma işlemini başarıyla yerine getiren Osmanlı Tesisat günden güne büyümektedir. Görüntülü profesyonel sistemler sayesinde tüm tıkanıklıklar etrafı kirletmeden, kırıp dökmeden halledilmektedir. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vermesi alternatifiyle hangi semtte olursanız olun firmamız itinalı hizmet sunmaktadır.

işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı, uzman kadro ve profesyonel ekipmanlarımızı videomuzda görüntüleyebilirsiniz.