Elazığ Su Tesisatçısı

Elazığ su tesisatçısı olarak binalarda kullanılan suyun içinden geçeceği tesisatın yapılması ve bir arıza olduğunda tamirinin gerçekleşmesi için hizmet vermekteyiz. Geniş ve deneyimli ekibimiz ve kullandığımız modern cihazlar ile yaşanan su kaçağı ya da tıkanıklık sorunlarından kurtulmanızı sağlamaktayız. Deneyimli ustalarımız ile su kaçağı ve tıkanıklık olduğunda bunun sizlere büyük sıkıntılar oluşturmadan ortadan kaldırmaktayız. Bu sorunlara hızla müdahale etmenin önemli olduğunu bilmekte ve firmamız ile iletişime geçmenizin ardından kısa sürede adresinize gelmekteyiz. Su tesisatçısına ne gibi durumlarda ihtiyaç duyulur diye incelendiğinde;

  • Su kaçağı tespiti ve onarımı
  • Lavabo, tuvalet, gider, pimaş tıkanıklıklarında
  • Petek temizliği gibi su tesisatı sorunlarında olduğu görülmektedir.
Elazığ Su Tesisatçısı

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve tıkanıklıklar eskiden büyük tadilatlar gerektirmekte ve ev sahiplerinin bundan dolayı büyük sıkıntılar yaşamasına neden olmaktaydı. Günümüze geldiğimizde firmamız kırmadan dökmeden su kaçağı ve tıkanıklığın nedenini tespit etmektedir. Tamiratı için de büyük tadilatlara gerek bırakmamakta sadece çok küçük bir bölge ustalarımız tarafından gerekli durumlarda kırılmaktadır. Onarım bittikten sonra da ustalarımız kırılan bölgenin tadilatını yaparak evinizi temiz bir şekilde bırakmaktadır. Tıkanıklık açma ya da su kaçağı tamirinde firmamız bir yıl süre ile garanti vermekte ve aynı sorunun yaşanması halinde tamiratı ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Kullandığımız robot, termal kamera ve hassas dinleme cihazları ile sorunun yerini tam olarak tespit etmekteyiz. Noktasal olarak bu tespitin yapılması ise sorunun kısa sürede ortadan kaldırılması için önem taşımaktadır. Bu hizmeti bizim gibi kurumsal bir firmadan almanız halinde büyük masraflara girmeden su kaçağı sorunundan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Bu işin uzmanı olmayan kişiler ise kaçağın yerini ya da tıkanıklığın nedenini bulmak için mutlaka evinizde büyük kırımlar yapacak ve gereksiz masraf çıkartacaklardır.

Elazığ ilimizin tüm ilçelerine kısa sürede çözüm götürmek için çok sayıda ustamız ve gezici ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Sorunun tespit edilmesinden sonra ise fiyat teklifini bütçenize uygun olarak sunmakta ve onayınızı almanın ardından tamiratı gerçekleştirmekteyiz. Tamir sırasında evinizin kirlenmesine izin vermemekte çıkan molozlar Elazığ su tesisatçısı ekiplerimiz tarafından uzaklaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir