Elazığ Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanları olan evlerde ve iş yerlerinde su kaçağı olduğunda bunun kısa sürede anlaşılması genellikle pek mümkün olmaz. Çünkü su tesisatının duvara ya da zemine gömülü olması nedeniyle göz ile görülmesi mümkün olmamaktadır. Elazığ su kaçağı tespiti ve tamiri mutlaka bu alanda uzman ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Kurumsal bir kimlik ile hizmet veren firmamız sizlere teknolojik cihazları ve deneyimli ustaları ile çözümler sunmaktadır. Duvarda ya da zeminde gömülü olması nedeniyle göz ile görülmeyen su kaçaklarının fark edilmesi için çeşitli ip uçları bulunmaktadır. Bunları bilmeniz halinde sorun çok büyümeden fark edebilir ve firmamız ile iletişime geçmeniz halinde kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Elazığ Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılıyor?

Deneyimli ve alanında uzman su tesisatçısı ustalarımız ile su kaçağının tespitini nasıl yaptığımızı belirtmeden önce belirtileri nedir konusunda bilgi vermek yararlı olacaktır. Aşağıda saydığımız belirtilerden birkaç tanesinin evinizde olduğunu düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizi arayabilir ve ustalarımızın su kaçağının tespitini yapmasını isteyebilirsiniz.

  • Su faturası aniden yüksek gelmeye başladıysa
  • Bütün çeşmeleri kapattığınız halde dönmeye devam ediyorsa
  • Kombinin basıncı sürekli olarak düşük gösteriyorsa
  • Duvarlarda ya da zeminde sararmalar, küflenme gibi oluşumlar varsa
  • Evin içinde hiç geçmeyen kötü bir koku varsa

Bu belirtilerin olması halinde bizimle iletişime geçmeli ve Elazığ su kaçağı tespiti konusunda yardım almalısınız. Birkaç yıl öncesine kadar bu tespitin yapılması sırasında büyük tadilatların ortaya çıkıyor olmasını ise unutmalı kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapmamız ile büyük masraflardan kurtulmalısınız. Ustalarımız adresinize robot, termal kamera ve hassas dinleme cihazları ile gelmekte kaçağın olduğu yeri nokta olarak tespit etmektedirler.

Garantili Su Kaçağı Tespiti

Uzun yıllardır yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmakta olan firmamız su kaçağı tespiti ve onarımında olduğu gibi Elazığ tıkanıklık açma konusunda da garantili hizmet vermektedir. Kaliteli malzeme kullanmakta ve yaptığımız her işin arkasında durarak bir yıl garanti vermekteyiz. Bu süre içinde aynı arızanın yaşanması halinde ücret almadan tamiri gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı sorununun ihmal edilmeye gelmeyeceğini ve sağlığınızı olumsuz etkileyeceğini unutmamalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir